Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ramilath
Strażnik Twierdzy
Strażnik Twierdzy
Ramilath


Liczba postów : 30
Punkty Doświadczenia : 8068
Data Dołączenia : 23/05/2013
Wiek : 36
Skąd : Sosnowiec

Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty
PisanieTemat: Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]   Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] EmptyCzw Maj 23, 2013 6:24 pm

Witam serdecznie,

jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym się przywitać - kłaniam się nisko. Mając wszelkie grzeczności i formalności za sobą, pozwolę sobie przejść do sedna tego tematu, czyli poszukiwań osób chętnych do gry w D&D. Jestem osobą od dawna zainteresowaną tematyką Role Playing i pomimo, iż nie mam specjalnego doświadczenia w graniu w tradycyjny table top RP, to jest to coś czego bym bardzo chętnie spróbował. Kogo szukam? Ludzi, którzy podobnie jak ja, pomimo codziennych zajęć jak praca, studia, rodzina chcieliby raz w tygodniu spotkać się i w dobrej atmosferze spędzić kilka godzin na wspólnej grze. Wymagania? Przede wszystkim chęci i zdrowe podejście do tematu. Nie ukrywam, że najchętniej pograłbym z ludźmi w podobnym wieku co ja (mam 25 lat), ale nie mam problemu grać z ludźmi zarówno starszymi jak i młodszymi. Jeżeli chodzi o sam pomysł na sesje, to planuję grać w ekipie ok. 4 osób (3 graczy i DM). Na tą chwilę w potencjalnej drużynie są już 2 osoby. Po więcej informacji proszę odzywać się pod:
gg - 4143264
email - j.perkowski@tlen.pl
tel. 509 038 067

Pozdrawiam,
Kuba
Powrót do góry Go down
lordmarvel
Charakter: Chaotyczny Destruktor
Charakter: Chaotyczny Destruktor
lordmarvel


Liczba postów : 238
Punkty Doświadczenia : 9100
Data Dołączenia : 27/04/2012
Wiek : 37
Skąd : DG

Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty
PisanieTemat: Re: Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]   Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] EmptyPią Maj 24, 2013 12:25 am

Witamy serdecznie na naszym forum Smile

Graczy mamy wielu, więc jest w czym wybierać Smile

D&D edycja która, jeśli wolno spytać? Smile

I jakieś informacje na temat potencjalnej gry byłyby mile widziane np. który poziom startowy, jaki świat, itp Wink Oczywiście jeśli masz to już ustalone.

Z Twojego posta wynika, że szukasz 1 gracza? Bo widzę, że chcesz grać w 3 graczy+GM, a mówisz że dwóch już masz.
Powrót do góry Go down
Ramilath
Strażnik Twierdzy
Strażnik Twierdzy
Ramilath


Liczba postów : 30
Punkty Doświadczenia : 8068
Data Dołączenia : 23/05/2013
Wiek : 36
Skąd : Sosnowiec

Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty
PisanieTemat: Re: Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]   Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] EmptyPią Maj 24, 2013 5:56 am

Witam i dziękuję za odpowiedź. Zasadniczo poszukuję dwóch graczy. Na chwilę obecną mam dwie pewne osoby (ja oraz znajomy), więc wychodzi na to, że nieprecyzyjnie się wyraziłem w pierwszym poście Smile. Jeżeli chodzi o świat to osobiście preferowałbym Zapomniane Krainy (Forgotten Realms), gdyż znam go najlepiej z cRPG oraz książek. Poziom jest do ustalenia. Jaką edycję preferuję? Osobiście bardzo podoba mi się edycja 4.0 ze względu na wiele uproszczeń oraz fakt, że posiadam do niej podręczniki, co zawsze w jakiś sposób ułatwia grę. Posiadam także podręczniki do 3.5, także wydaje mi się, że kwestia edycji jest drugorzędna i do ugadania, tym bardziej że znajomy w przyszłości chciałby poprowadzić także coś z AD&D. Potencjalne miejsce do grania jest - rozmawialiśmy z właścicielem sklepu Ogr w centrum sosnowca (znajduje się w przejściu podziemnym pod dworcem) i powiedział, że chętnie by widział nasze sesje u siebie.

Pozdrawiam,
Kuba
Powrót do góry Go down
CMDR Blue R
Minister Kucykowego Oświecenia
Minister Kucykowego Oświecenia
CMDR Blue R


Liczba postów : 983
Punkty Doświadczenia : 10043
Data Dołączenia : 27/04/2012
Wiek : 37
Skąd : Dąbrowa Górnicza

Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty
PisanieTemat: Re: Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]   Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] EmptyPią Maj 24, 2013 7:16 am

Przyznam, że też byłbym zainteresowany, ale też wiem, ze mam sporo zarwany kalendarz. Jaki (wstępnie) termin (dzień tygodnia) planowałbyś? Chyba, ze to dopiero do ustalenia?
Powrót do góry Go down
lordmarvel
Charakter: Chaotyczny Destruktor
Charakter: Chaotyczny Destruktor
lordmarvel


Liczba postów : 238
Punkty Doświadczenia : 9100
Data Dołączenia : 27/04/2012
Wiek : 37
Skąd : DG

Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty
PisanieTemat: Re: Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]   Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] EmptyPią Maj 24, 2013 7:25 am

Właśnie też się chciałem o to zapytać, bo mówisz że w sklepie można by grać.
To by ograniczało terminy spotkań do godzin kiedy sklep jest otwarty rozumiem?
Czy właściciel zna i ufa Ci tak bardzo, że po zamknięciu też można grać? Very Happy
Powrót do góry Go down
Ramilath
Strażnik Twierdzy
Strażnik Twierdzy
Ramilath


Liczba postów : 30
Punkty Doświadczenia : 8068
Data Dołączenia : 23/05/2013
Wiek : 36
Skąd : Sosnowiec

Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty
PisanieTemat: Re: Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]   Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] EmptyPią Maj 24, 2013 7:49 am

Terminy sesji są do ustalenia. Jak już zbierzemy ekipę to będzie można wspólnie coś ustalić. Zdaję sobie sprawę, że większość z Nas pracuje / studiuje itp. w związku z czym może być delikatny problem z ustaleniem terminu, który by pasował każdemu z nas. Jeżeli zaś chodzi o Ogra to, tak jak pisałeś terminy są ograniczone do godzin otwarcia sklepu. Jeżeli ktoś z zainteresowanych ma lepsze miejsce to my jesteśmy otwarci na propozycje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty
PisanieTemat: Re: Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]   Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice] Empty

Powrót do góry Go down
 
Dungeons & Dragons [Sosnowiec i okolice]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej :: Dział informacyjny :: Ogłoszenia-
Skocz do: