Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Naamah Beherit
Dyżurny Sith Kraju
Dyżurny Sith Kraju
Naamah Beherit


Liczba postów : 132
Punkty Doświadczenia : 8900
Data Dołączenia : 28/04/2012
Wiek : 36
Skąd : Ząbkowice/Międzywodzie

A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu? Empty
PisanieTemat: A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu?   A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu? EmptySob Lip 21, 2012 12:18 pm

Ladies and gentlemen,

W celu wzbogacenia sobie portfolio biorę udział w projekcie "Mapa miejsc ciekawych" i tak sobie pomyślałam, czy nie bylibyście zainteresowani darmową reklamą w postaci fotoreportażu na wasz temat? Tekst raczej nie byłby długi (co nieco o RPG i o was samych + krótka historia klubu), jako że bardziej interesują mnie zdjęcia. W związku z tym podjechałabym do was któregoś dnia i uwieczniła wasze plugawe facjaty Wink. O ile, oczywiście, nie macie nic przeciwko.

Ergo: czy w wakacje to w ogóle działa, czy też trzeba mi będzie poczekać do nowego roku szkolnego?
Powrót do góry Go down
http://justynakulisa.strefa.pl/
CMDR Blue R
Minister Kucykowego Oświecenia
Minister Kucykowego Oświecenia
CMDR Blue R


Liczba postów : 983
Punkty Doświadczenia : 9995
Data Dołączenia : 27/04/2012
Wiek : 37
Skąd : Dąbrowa Górnicza

A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu? Empty
PisanieTemat: Re: A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu?   A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu? EmptySob Lip 21, 2012 5:08 pm

Działa, ale obecnie (chyba jeszcze tydzień, albo pół) jest zawieszone, bo szefu jest na wakacjach, a bez niego nie wpuszczą nas...

Jak cię interesuje, możemy też dorzucić zdjęcia co mamy. Amatorskie, bo amatorskie, ale po kadrowaniu może 1 udane będzie Very Happy

A ja nie widzę przeciwskazań. Na pewno nam to nie zaszkodzi, ale może tylko pomóc.
Powrót do góry Go down
 
A czy panowie nie chcą trochę rozgłosu?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej :: Dział informacyjny :: Ogłoszenia-
Skocz do: