Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.

Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Looking for...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Szin
"Wasz uniżony Sługa, Mili moi."

Liczba postów : 29
Punkty Doświadczenia : 4127
Data Dołączenia : 28/04/2012

PisanieTemat: Looking for...   Pią Lip 06, 2012 8:19 am

Sądzę, że przyda się taki temat, szczególnie, że czasem brakuje nam osób i na szybko szukamy.
I właśnie poszukuję jednej osoby na jutrzejsza nockę u Rufusa. Zapewne będzie to Monastyr, więc klimaty dark fantasy. Wymagania: wiek +16, otwarty umysł, chęci do gry, trochę uśmiechu. :-) zainteresowani pisać lub dzwonić na mój nr 694800649 (t mobile), 517802340 (orange).
Piszę z telefonu wiec za błedy przepraszam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MSKPL
Wódz Wredne Bydle
Wódz Wredne Bydle

Liczba postów : 172
Punkty Doświadczenia : 4300
Data Dołączenia : 27/04/2012

PisanieTemat: Re: Looking for...   Pią Lip 06, 2012 1:03 pm

Mnie masz zapisanego jak mniemam ^^ mam czas od 15:00 więc coś wcześniej też można ogarnąć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://dkfszenwald.forumpl.net
Szin
"Wasz uniżony Sługa, Mili moi."

Liczba postów : 29
Punkty Doświadczenia : 4127
Data Dołączenia : 28/04/2012

PisanieTemat: Re: Looking for...   Pią Lip 06, 2012 7:25 pm

Skład jest 3 osobowy póki co, Ty, Levy i ja + MG Rufus. Więc się nie martw Very Happy a ja mogę od tej dopiero. ;p jeszcze jedna osoba wejdzie.

Oto, moje dziecko, jest Długa Noc. Wiek nauki upadł i pogrążył się w zapomnieniu. Wiek Imperium we własnej żółci. Mamy teraz Wiek Mroku. Popatrz, moje dziecko, na ciemne i dzikie miejsca, gdzie jedynym prawem są kły i szpony. Popatrz też na ludzkie miasta, gdzie stajemy się panami, gdy tylko słonce więdnie i gaśnie. Strzeż się, moje dziecko, wrogów naszych zajadłych. Owych dzikich i zmiennoskórnych, którzy polują w wilczych postaciach, rycerzy dzierżących ogień i miecz, zabójców i wiedźm, potomków płonącej piekielnej otchłani. Ale ponad wszystko, moje dziecko, wystrzegaj się podobnych sobie, bo zawsze sami będziemy swymi najgorszymi wrogami. Oto, moje dziecko, jest Długa Noc. Jest twoja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Looking for...   

Powrót do góry Go down

Looking for...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1