Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)

Go down 
+2
lordmarvel
Naamah Beherit
6 posters
AutorWiadomość
Naamah Beherit
Dyżurny Sith Kraju
Dyżurny Sith Kraju
Naamah Beherit


Liczba postów : 132
Punkty Doświadczenia : 8844
Data Dołączenia : 28/04/2012
Wiek : 36
Skąd : Ząbkowice/Międzywodzie

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptyCzw Wrz 19, 2013 4:01 pm

Jako iż aktualnie trwa nabór wniosków na dofinansowanie do rozpoczęcia działalności gospodarczej, a pomysłów mam kilka, to chciałabym was prosić o opinię dotyczącą jednego z nich. Koncepcja owa zakłada stworzenie w Dąbrowie (ewentualnie w Sosnowcu) sklepiku z grami wszelakimi (planszówki, tabletops, komputerowe RPGi, karcianki etc.), otoczką (koszulki, figurki etc.) i jakimś kącikiem do grania tudzież pogadania. Takie coś w typie Barda, z tym że docelowo (czyli po 12-miesięcznym okresie, w którym dozwolone jest li i jedynie samozatrudnienie) do przekształcenia w jakąś klimatyczną, kameralną, tematyczną knajpkę z w/w sklepem jako dodatkiem.

Pytanie moje brzmi: czy jako przedstawiciele grupy, do której taki biznes jest skierowany, uważacie, że jest w Dąbrowie zapotrzebowanie na coś takiego? Konkurencję wszyscy znają (Bard, Flamberg, sklepy internetowe), dlatego proszę odpuścić sobie analizę rynku. Interesuje mnie, czy gdyby takie miejsce powstało w naszej lokalnej wiosze, wzbudziło zainteresowanie was bądź waszych znajomych?
Powrót do góry Go down
http://justynakulisa.strefa.pl/
lordmarvel
Charakter: Chaotyczny Destruktor
Charakter: Chaotyczny Destruktor
lordmarvel


Liczba postów : 238
Punkty Doświadczenia : 8996
Data Dołączenia : 27/04/2012
Wiek : 37
Skąd : DG

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptyCzw Wrz 19, 2013 5:10 pm

Pewnie że by wzbudziło Smile Nawet jeden dzień spotkań moglibyśmy przenieść tam jeśli by to coś pomogło/ jeśli by Ci coś takiego pasowało Smile

Trzeba wspierać takie lokalne placówki Smile No i zawsze byłoby to bliżej niż Bard czy cokolwiek w Sosnowcu...
Powrót do góry Go down
CMDR Blue R
Minister Kucykowego Oświecenia
Minister Kucykowego Oświecenia
CMDR Blue R


Liczba postów : 983
Punkty Doświadczenia : 9939
Data Dołączenia : 27/04/2012
Wiek : 37
Skąd : Dąbrowa Górnicza

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptyCzw Wrz 19, 2013 5:27 pm

Hmmm....
Druga część Bardologiczna - miejsce - wzbudziłaby na pewno. W zasadzie czegoś takiego brak i nasz klub szuka takiego miejsca.

Pierwsza... Cóż. Wiem ile przez moje konto Rebelowe przewinęło się osób, coś kupujących. Sklep ma szansę na 10% zniżki wyciągnięcie w przypadku zaopatrzenia na Rebelu i wielu tak robi. (plus możliwości hurtowe, ale te to raczej dla większych sklepów) Na Allegro jest masa cen "obniżony Rebel"... Zwykle 5-8%, czyli reszta to zysk...

Powiem tak. Ja mógłbym klientem takiego lokalu być. Zawsze wspieram rodzimy przemysł i dla mnie przestawienie się z Rebel.pl, na Naamah Beherit Games jest możliwe...
Chcesz to mogę ci (oczywiście bez nazwisk) podać ile gier cenowo przewinęło się przez moje konto, a duża część osób zaopatruje się u mnie.
Oczywiście część osób kupuje sama, na konwentach, w promocji Empiku, itd. Ale to może dać ci jako-taką informację.
Powrót do góry Go down
Naamah Beherit
Dyżurny Sith Kraju
Dyżurny Sith Kraju
Naamah Beherit


Liczba postów : 132
Punkty Doświadczenia : 8844
Data Dołączenia : 28/04/2012
Wiek : 36
Skąd : Ząbkowice/Międzywodzie

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptyCzw Wrz 19, 2013 7:24 pm

Miejsce jak najbardziej byłabym wam gotowa udostępnić - w końcu to darmowa reklama pocztą pantoflową i ludzie w lokalu. Oczywiście w zależności od warunków, gdyby w ogóle przyszło co do czego.
Powrót do góry Go down
http://justynakulisa.strefa.pl/
MSKPL
Wódz Wredne Bydle
Wódz Wredne Bydle
MSKPL


Liczba postów : 172
Punkty Doświadczenia : 8932
Data Dołączenia : 27/04/2012
Wiek : 32
Skąd : DG

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptyCzw Wrz 19, 2013 8:25 pm

Jakiś sens otwarcie czegoś takiego ma... patrząc na konkurencję... Sosnowiec zrobił i jakoś się kręci, Będzin zrobił i ma się świetnie... U nas pewnie też by to wypaliło chodź nie potrafię powiedzieć na ile by ci się to zwróciło... Miałem okazję poznać szefa serwisu "przyplanszy.pl" - właściciela sklepu Flamberg który będzie nam tworzył Blok Planszówek na kwietniowym "Porytkonie √25" (jako jeden z Koordynatorów serdecznie zapraszam) z rozmowy śmiało mogę ci powiedzieć że sklep jest bardzo małą częścią ich zysków 75% to i tak sprzedaż internetowa. Sklepy w Sosnowcu i Będzinie, małe bo małe, też prowadzą sprzedaż i zamówienia internetowo bo mogą tym sięgnąć dalej niż do lokalnych hobbystów... Bez tego raczej się nie obejdzie na dłuższą metę jeśli chcesz na tym zarobić.
Powrót do góry Go down
https://dkfszenwald.forumpl.net
Naamah Beherit
Dyżurny Sith Kraju
Dyżurny Sith Kraju
Naamah Beherit


Liczba postów : 132
Punkty Doświadczenia : 8844
Data Dołączenia : 28/04/2012
Wiek : 36
Skąd : Ząbkowice/Międzywodzie

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptyCzw Wrz 19, 2013 9:05 pm

Biorąc pod uwagę, że to by szło z ewentualnej dotacji, to moja potencjalna strata nie byłaby aż tak dotkliwa. Natomiast sprzedaż internetowa to w dzisiejszych czasach oczywistość, nie pisałam o tym, jako że taki fakt rozumie się sam przez się. Jak już wspomniałam, chodzi mi bardziej o to, czy takowe miejsce do grania tudzież spotkania się/poznania nowych ludzi (patrząc z perspektywy, że ciągle mi chodzi po głowie przerobienie interesu na knajpę, jeśli by się wszystko udało) ma w Dąbrowie sens - w końcu wy wszyscy razem wzięci znacie więcej ludzi, którzy potencjalnie chcieliby - lub nie - skorzystać.
Powrót do góry Go down
http://justynakulisa.strefa.pl/
Owca
Giermek
Giermek



Liczba postów : 29
Punkty Doświadczenia : 8699
Data Dołączenia : 16/05/2012

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptyNie Wrz 29, 2013 8:30 am

UWAG UWAGA OWCA PISZE POST!

Na moje oko pomysł jest bardzo dobry i wzbudzi bardzo duże zainteresowanie w DG.

Generalnie 3 razy TAK przechodzisz dalej :]
Powrót do góry Go down
kepko6
"Nowy"
Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Sword1
kepko6


Liczba postów : 4
Punkty Doświadczenia : 4374
Data Dołączenia : 06/04/2018

Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) EmptySob Kwi 07, 2018 5:09 pm

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)   Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :) Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytanie do starannie wybranej grupy docelowej - znaczy się do was wszystkich :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej :: Dział informacyjny :: Karczma (Offtop)-
Skocz do: