Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej
Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki "Arcanum" w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.

Witamy wszystkich na Forum Klub Miłośników Fantastyki Arcanum w Dąbrowie Górniczej. Zarejestruj/Zaloguj się by mieć dostęp do wszystkich tematów naszego Forum.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Za darmo do pobrania dwie gry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
heraldyk
Wielki Kronikarz RPG'ów
Wielki Kronikarz RPG'ów

Liczba postów : 77
Punkty Doświadczenia : 4110
Data Dołączenia : 19/06/2012

PisanieTemat: Za darmo do pobrania dwie gry   Pon Sty 14, 2013 2:35 pm

Na stronie MUVE są do pobrania dwie gry:
http://muve.pl/zimobranie?utm_source=Kompania%2BGraczy&utm_medium=Mailing&utm_campaign=Zimobranie%2BFinal

O pierwszej "You Are Empty" mogę coś nieco powiedzieć, bo w nią grałem.
Gra to first-person shooter osadzony w mrocznym, post apokaliptycznym świecie. Pełno tu różnych zombie i innych dziwnych mutantów. Za broń często służyć nam będą bardzo dziwne urządzenia (gwoździarka w ramach karabinu maszynowego). Gra przygotowana przez rosyjskie studio, prezentuje swoisty słowiański humor. Słowem gra fajna (zwłaszcza za darmo).

Co do drugiej gry "Vivisector" to w to nie grałem. Ale jest za darmo , więc można spróbować i samemu wyrobić sobie zdanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Za darmo do pobrania dwie gry
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1